İzmir travesti müge izmir travestileri travesti izmir
Galeri

Paylaş

Bilgiler
Görüntüleme
Şehir : İzmir travesti müge
Semt : Konak
Telefon : İzmir travesti müge
Eğitim : Travesti
Görüşme : Travesti Salonu
Ücret
1 Saat : Ara Beni
1 Gece : Ara Beni
Açıklama - Hizmetler

MERHABA TRAVESTİ SALONU SİTESİ  BEN LOLİTA MÜGE İZMİR TARİHİ ASANSÖRDEKİ KENDİ EVİMDE YAŞIYORUM. GÖRÜŞMELERİMİ ELİT OTELLERDE VE KENDİ EVİMDE GERÇEKLEŞTİRİYORUM…. BELKİ SANDIĞIN KADAR UKALA,BELKİDE TAHMİN EDEMEYECGİN KADAR MÜTEVAZIYIM… BİRAZ SAKLIYIM BAZEN YASAKLIYIM. KİMSEYİ ORNEK ALMAM,KİMSEYE ÖRNEK OLMAM. ARKAMA BAKMAM ASLA DEMEM.KESKELERİSEVMEM!!! DÜŞÜNMEM … BASİT KİŞLERLE POLİMİĞE GİRMEM..DÜNYADA KİMSE ÜZÜLSÜN İSTEMEM. BAZI ŞEYLERİ ASLA AFFETMEM.GEÇMİŞİME TAKILIP DERT ETMEM.

mugee

 

 

YAŞANMIŞLIKLARI KOLAY SİLMEM. ACIYI TANIDIĞIM İÇİN KİMSYE ÇEKTİRMEM.CESARETSİZLİĞİ GURURLA ÖRTMEM. YALAN VE TAKLİTLERLE UGRAŞMAYIN YEMEM… DOSTLARIMA LAF ETTİRMEM…TUTKULARIM VAR VAZGEÇMEM. GİDİYORSAM EĞER ÇOK ÖZLESEMDE GERİ DÖNMEM… AGIR GELİYORSA BUNLAR …. BENDE FİRAR SERBESTTİR ÜSTELEMEM BAZEN COK SEVERİM AMA SÖYLEMEM… BEN HAYATA TEK GELDİM TEK GİDERİMMMM….. TELEFONDEKİ SES TONU VE DİKSİYONU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR…. TELEFONDAKİ ELEKTRİK ALMADIĞM KİŞİLERLE TRİLYONLARI DAHİ OLSA BİLE ASLA GÖRÜŞMÜYORUM…. ÖZEL ANLARI ,GİZLİ DUYGULARINIZI VE SIRADIŞI FANTAZİLERİNİZİ BENİMLE ORTAYA ÇIKARMAK İSTİYORSANIZ; BOŞA HARCAYACAK ZAMANIM YOK BEN EN GÜZELİNİ VE EN KALİTESİNİ İSTİYORUM DİYORSANIZ İŞTE BEN BURDAYIM

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

adem kurtMar 22, 2013

slm

Cevapla

yorum yapmak ister misiniz?
Platin İlanlar
Gökçe
Olay Kadın
Yakıcı Güzel
Ankara travesti lola çapkın kız
Bursa travesti eylül
Bursa travesti hasret
Bursa travesti burcu
Fulya travesti ekin

Vip Travestiler
Ankara Gözdesi
Travesti Mira
Fetiye travesti sibel soydan
Kayseri travesti jale
Travesti Yosun
Çankaya travesti buket
Beylikdüzü travesti sibel
Ücretsiz travesti sevgi

Silver İlanlar
Ankara travesti ladyboy yosun
Kayseri travesti merve
Bursa travesti sudem bursa travestisi travesti bursa
İstanbul travesti narin istanbul travestileri
Travesti sivas sivas travestileri
Travesti Seray Antalya
Travesti Yağmur Kadıköy
Travesti İzelsu Trvizelsu.net

Travesti, Travestiler, Travesti İzmir, Travesti İstanbul, Travesti Ankara Sitesi YASAL UYARI Bu site 21 yaş ve üstü kullanıcıların gezmelerine imkan vermektedir. 1117 sayılı muzir ve neşriyattan koruma kanununun ilgili maddeleri uyarınca 21 yaşından küçüklerin web sitemizi gezmeleri YASAKTIR. Bu siteyi gezmek tamamiyle sizin seçiminizdir. Www.TravestiSalonu.com internet sitesi kullanıcılarının bu siteyi gezmesi ve içeriğinin izlemesi konularında hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir. 21 yaşından küçükler, bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi kabul ve taahhüt etmiş olmaktadır.

"